Jestem nie tylko fotografem

Fotografia slubna kobieca biznesowa slask

Kocham to co robię i uwielbiam pracę z ludźmi. To nie przypadek, że zajmuję się głównie fotografią ślubną, rodzinną i kobiecą, a nie na przykład krajobrazami czy fotografią produktową.

W moim świecie nie ma czasu na nudę. Jestem ŻONĄ, realizuję się jako MAMA, a zawodowo FOTOGRAFUJĘ ważne, piękne, ale i ulotne chwile Waszego życia. Kto miał możliwość stanąć przed moim obiektywem ten wie, że dla zdjęć jestem w stanie zrobić wiele i angażuję się na 110% prowadząc Was przez cały czas naszej współpracy.

W wolnym czasie (yeah, right?) uwielbiam czytać książki popijając ulubioną herbatę Earl Grey z miodem i cytryną. Nigdy nie odmawiam pysznej kawy, chyba że jest już późny wieczór. Kiedy tylko mam chwilę staram się odkładać wszystko (z telefonem włącznie) i spędzać beztroski czas z dzieciakami, bo mam dużą świadomość uciekającego czasu.

Z wielką przyjemnością poznam Twoją historię.

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Wiem, że to będzie dobry czas!

Zapraszam też na mojego bloga!

Co mnie wyróżnia?

Mnóstwo pomysłów

Doświadczenie zdobyte za oceanem

Miłość i wielka pasja do fotografii

Czego szukasz?

Wiem, że to marzenie pociąga jednocześnie za sobą nutkę niepewności, obaw i nieśmiałości... to naturalne. Wiem też, że po sesji powiesz: ale było super!

Zaufaj mi. Jeśli zawsze marzyłaś, by zrobić to dla siebie, ale brakowało Ci odwagi - teraz jest ten czas! Przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces od przygotowań po sesję.

Sesja wizerunkowa jest nieodłącznym elementem budowania marki osobistej, zwłaszcza jeśli tworzysz markę premium.

Według opracowanej wcześniej koncepcji sesji stworzymy piękne zdjęcia, żebyś przestała się chować za logo czy zdjęciami stockowymi.

A jeśli chcesz nauczyć się jak sama możesz robić sobie zdjęcia telefonem i dobrze na nich wyglądać to zerknij do moich kursów online.

Jesteś w dobrym miejscu! Wierzę, że każda para młoda zasługuje na wyjątkową, personalizowaną usługę. To nie tylko zdjęcia, to cały proces od pierwszego kontaktu po wręczenie albumu ślubnego. Jeśli zależy Ci na dobrej współpracy i ponadczasowych, jasnych, pełnych emocji, zdjęciach to będziemy do siebie pasować!

Przygotuj się na sesję rodzinną inną niż wszystkie! Mam za sobą kilkaset sesji wykonanych z najlepszymi rodzinami ever i wiem, że nasze spotkanie będzie dla Was wspaniałym przeżyciem! Przygotuj się na porcję wzruszeń, kiedy zobaczysz, jak piękne zdjęcia stworzyliśmy razem.

Rozgość się z filiżanką kawy i czuj się jak u siebie!

fotograf nagradzany i wyróżniony

Zapraszam również na moje social media: