karolina-plener-2017 (59 of 70)

Fotografia rodzinna

Naturalne piękno więzi, które Was łączą

Łapiesz się czasem na tym, że rozmyślasz o aktualizacji albumów rodzinnych? Że fajnie byłoby zrobić sesję, ale taką z prawdziwego zdarzenia? Marzysz o tym, żeby ktoś wziął w rękę aparat i uchwycił Was tak spontanicznie, radośnie, zatrzymał na chwilę te momenty, które tak szybko przemijają?

No to jesteś w odpowiednim miejscu! Trafiłaś na pasjonatkę, która cierpliwie fotografuje Was tak długo, aż nie ma pewności, że materiał zdjęciowy jest obszerny, różnorodny i wyjątkowy.

Po sesji otrzymacie ikonki do wyboru, a później wyślę Wam zdjęcia, które będą prawdopodobnie najpiękniejszymi rodzinnymi fotkami jakie macie. Zdjęcia, którymi będziesz chciała "obdarzyć całą rodzinę" i którymi zapragniesz "udekorować ściany w domu".

To słowa klientek po otrzymaniu gotowych galerii. :)

W czasie sesji rodzinnych liczy się przede wszystkim dobra zabawa, swoboda i humor. Uwielbiam Was obserwować w czasie zabawy, rozmowy, wtedy gdy najbardziej widać Wasze relacje, bliskość, czułość – te momenty są najcenniejsze, więc łapię je i uwieczniam.

Sesje noworodkowe, fotografia dziecięca, zdjęcia rodzinne i sesje brzuszkowe… wszystkie po latach stanowią piękną, niezpomnianą pamiątkę.

Sesje rodzinne

Rodzinne sesje lifestyle, naturalne wykonywane w wybranych miejscach plenerowych lub w domu klienta.

Odpowiednio zaplanowane sesje są zarówno świetną zabawą dla całej rodziny, jak i doskonałą pamiątką na lata. To wyjątkowe doświadczenie, z którego powstanie galeria najpiękniejszych rodzinnych zdjęć.

Sesje noworodkowe

Wyjątkowymi przeżyciami są sesje noworodkowe.

Taka sesja odbywa się u Was w domu, jest to sesja w stylu lifestyle, z której otrzymacie takie naturalne, niewyreżyserowane, spontaniczne ujęcia pokazujące Waszą miłość i rodzinne więzi z tym maleńkim, wyjątkowych, nowym członkiem Waszej rodziny.

Sesje z brzuszkiem

Ten szczególny czas oczekiwania na dziecko zasługuje na upamiętnienie, na uchwycenie pierwszych bliskości z tatą i starszym rodzeństwem. Najlepsze zdjęcia to te spersonalizowane i naturalne. Razem zaplanujemy miejsce i koncepcję sesji, a ja poprowadzę Was przez to spotkanie, żebyście czuli się przyjemnie i komfortowo. 

karolina-plener-2017 (6 of 70)
Fotografia slubna kobieca biznesowa slask

Sprawdź wolny termin


    BrzuszkowaNoworodkowaRodzinnaOkolicznościowa (np. urodziny)Inne    [spacer height="10px"]

    FAQ

    Sesje rodzinną wykonuję w studio, w Waszym domu lub w plenerze, w zależności od pory roku, pogody, Waszych preferencji i wizji. Sesja trwa około godziny. Cena pełnej sesji rodzinnej zależy od Waszych oczekiwań i pakietu jaki wybierzecie. Z sesji otrzymujecie zdjęcia w personalizowanej galerii online oraz wydruki tych zdjęć w ręcznie robionej, ozdobnej kopercie tak, byście mieli je zawsze razem, gotowe do dzielenia się nimi z bliskimi. Można domówić foto książkę z sesji rodzinnej. Dostępne są różne rozmiary foto książek, różnej kolory okładek, a projekt foto książki przygotowuję ja we współpracy z Wami i Waszymi wskazówkami. 

    Sezonowo wykonuję też mini sesje świąteczne lub okazjonalne w dużo niższej, atrakcyjnej cenie - informacje na temat mini sesji zawsze udostępniam na mediach społecznościowych, dlatego zachęcam do śledzenia Anna Kokoszka Photography na Facebooku i Instgramie.