zakochana para narzeczeni

Fotografia ślubna

Jeśli tutaj jesteś to prawdopodobnie niedawno się zaręczyliście. Gratulacje! Naszą wspólną przygodę zaczynamy od sesji narzeczeńskiej, gdzie będziecie mieli możliwość doświadczyć jak wygląda praca ze mną.

Cieszę się razem z Wami i przeżywam te emocje, jakby niebawem miał się odbyć mój własny ślub. Naprawdę, każdy kolejny ślub jest dla mnie samej wielkim wydarzeniem i ogromną dawką emocji.

Prawie 6 lat jako fotograf, z czego połowa tego czasu to reportaże ślubne w USA, gdzie mieszkałam 10 lat. Blisko 100 sfotografowanych ślubów. I jedno niezmienne podejście, by dać z siebie max moich możliwości i obsłużyć każdą parę młodą jakbym była swoim własnym fotografem.

Wierzę, że współpraca z fotografem to nie tylko zdjęcia. To cały proces, to doświadczenie i emocje, które będzie do Was wracać przy oglądaniu zdjęć ślubnych. To często wspaniała relacja i rodząca się przyjaźń, która trwa znacznie dłużej niż sam ślub. Rozgość się i zobacz, co wyróżnia mnie od innych i jak pracuję, by spełnić Wasze oczekiwania.

korzysc - doswiadczenie

Doświadczenie z USA

Dzięki temu mam świeże spojrzenie na reportaże i sesje ślubne w Polsce.

korzysc - obrobka zdjec

Obróbka zdjęć

Mój styl edycji sprawia, że zdjęcia są jasne, pełne emocji i życia.

korzysc - terminowosc

Termin oddania zdjęć

Pierwsze zdjęcia oddaję w ciągu kilku dni, a całość materiału niedługo później.

sesje narzeczenskie

Sesja narzeczeńska

Podczas tej sesji dostajecie namiastkę tego jak pracuje się z profesjonalnym fotografem w dniu ślubu. Bardzo szczegółowo opowiem Wam na co zwracać uwagę i co jest ważne, aby zdjęcia ślubne były piękne i ponadczasowe.

reportaz slubny

Reportaż ślubny

Na samą myśl serce bije mi mocniej! Przyjeżdżam na przygotowania i zostaję z Wami do oczepin. Pracuję reportażowo, nie przeszkadzam i wyłapuję emocje z całego dnia. Na spotkaniu przy pysznej kawie szczegółowo ustalamy wszystkie detale. 

sesje plenerowe

Sesje plenerowe

Podczas sesji plenerowych w innym dniu powstają jedne z piękniejszych ujęć Waszego małżeństwa. Miejsce i czas ustalamy wspólnie. Zabieramy ze sobą coś na przekąszenie, a po drodze zgarniamy kawę na wynos i w drogę!

sesje zagraniczne

Sesje zagraniczne

Jeśli marzycie o sesji zagranicą - nie ma najmniejszego problemu! Kocham podróże, mówię biegle po angielsku, a w moim portfolio znajdziecie zdjęcia m.in. z Teksasu, Waszyngtonu i Północnej Karoliny.

albumy slubne

Album ślubny

Wierzę w produkty wysokiej jakości, które przetrwają lata, dlatego współpracuje z drukarniami dostępnymi wyłącznie dla fotografów. Możecie wybrać okładkę w dowolnym kolorze z: ekoskóry, aksamitu, drewna lub tkaniny.

prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna jest przepiękną formą prezencji Waszych zdjęć ze ślubu. To skrót najpiękniejszych kadrów z całego dnia ujętych w 3-5 minutowym filmie, z podkładem muzycznym, który wzbudza wiele emocji i wzruszeń.

Plenerowe sesje ślubne

Let's do it!

Sesja ślubna to doskonałe dopełnienie zdjęć z dnia samego ślubu. Sesję możemy zorganizować w dowolnym, wybranym przez Was miejscu na Ziemi, według Waszej lub mojej koncepcji. Mam niekończącą się listę pomysłów i inspiracji. Preferuję naturalność, spontaniczne ujęcia i dużo radości – wszystko, by ukazać naturalne piękno Waszej relacji.

Fotografia slubna kobieca biznesowa slask

Sprawdź termin

Podaj proszę datę i miejsce ślubu, a ja odezwę się do Was jak tylko dostanę wiadomość. Zależy mi, żeby lepiej Was poznać, zrozumieć oczekiwania, wizję wymarzonego dnia i sesji zdjęciowej. Śmiało, napisz mi wszystko co ważne o Waszym wielki dniu, odpowiem najszybciej jak będę mogła. Jeśli nie dostaniesz ode mnie wiadomości to zadzwoń do mnie proszę. Zdarza się, że technika zawodzi i maile nie dochodzą.    [spacer height="10px"]

    FAQ

    Reportaż ślubny to setki zdjęć dokumentujących jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Od przygotowań, poprzez ceremonię zaślubin, zabawę weselną, aż do oczepin fotografuję Wasz dzień. Pierwsze zdjęcie dostaniecie... już kilka dni po ślubie! Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie i personalnie. Na spotkaniu przed ślubem ustalamy jakie są Wasze potrzeby, oczekiwania, pomysły. Do ustalenia ceny całkowitej za Wasz reportaż potrzebuję ciut więcej informacji takich jak datę i miejsce ślubu, ilość godzin w jakich będę dla Was realizować reportaż, czy jesteście zainteresowani sesją narzeczeńska i poślubną itd. Takie szczegóły omawiamy na niezobowiązującym spotkaniu przy pysznej kawie, gdzie odpowiem na wszystkie Wasze pytania, omówimy szczegóły, dzięki którym wyliczymy ostateczną kwotę Waszego reportażu ślubnego.