SESJA BRZUSZKOWA KOBIECA SENSUAL

A gdyby tak zdjęcia kobiety oczekującej maleństwa zrobić w klimacie sensualnym, kobiecym, jako pamiątkę dla niej samej z tego wyjątkowego okresu jakim jest ciąża?

Sylwia napisała do mnie czy sesja kobieca, ale z brzuszkiem też może być fajna czy lepiej poczekać. Pomyślałam sobie: „OMG, fajna? To może być prawdziwa petarda!”

Wspólnie obmyśliłyśmy plan działania, przygotowania do sesji i detale dotyczące samego spotkania. Dzień sesji zaczęłyśmy od pysznej kawy (specjalnie dla Sylwii latte w wersji bezkofeinowej), profesjonalnego makijażu na miejscu w studiu i dobrej muzyki, która umilała nam czas.

Sama sesja to był cudownie spędzony z Sylwią i schowanym w brzuszku Leosiem czas. Trochę żartów, trochę rozmów, dużo zmysłowości i piękna… Przy tej kobiecie doświadczam niesamowicie dużo różnych emocji. Jej otwartość, autentyczność, a przy tym wrażliwość i ta przeogromna wrodzona kobiecość powodują, że gdzie tylko się pojawi tam wnosi dużą dawkę pozytywnej energii!

Po takiej sesji wracam do domu spełniona. Wracam szczęśliwa i z głębokim poczuciem, że to co robię ma sens.

 

sesja-sensual-katowice

 

fb-share-icon

Komentarzy: 2

 1. Kamila 20 czerwca, 2020 o 11:17

  Bardzo ciekawe zestawienie… „sensual” i „brzuszek z maleństwem”… Nie wpadłabym na to.
  Dobra modelka i dobry fotograf – to jest klucz! I oczywiście – otoczenie, w sensie miejsca.
  Pomyślałabym, że sensualność może „profanować” macierzyńskość, a brzuszek może odebrać pikanterii sensualności. A tutaj widzę, że to się całkiem fajnie zgrało! Czyli – więcej odwagi!
  A kiedy sesje Dla Panów? A może par? Wierzę, że w Twoim wydaniu byłyby wysmakowane, stonowane… Panowie chyba też by chcieli pamiątkę dla siebie „z tamtych lat”. Czy popłynęłam? :-)
  Powodzenia życzę!!!

  • annakoko 23 czerwca, 2020 o 09:28

   Dziękuję serdecznie :) Sesja kobieca w ciąży to piękna sprawa. Brzuszek czy nie, z kobietami lubię pracować. Panów raczej bym nie ogarnęła, to nie mój „temat” :D Jednak praca z kobietą i jej kształtami oraz psychiką to troszkę inna rzecz niż praca z mężczyzną w takim klimacie. Moooooże kiedyś w dalekiej przyszłości :)

Pozostaw komentarz