SESJA BIZNESOWO-WIZERUNKOWA

portret kobiety

Cześć!

Nazywam się Ania Kokoszka i wiem, że trafiłaś w dobre ręce. Jeśli tutaj jesteś to znaczy, że wiesz jak ważny jest wizerunek Twojej marki, jej spójność oraz profesjonalne zdjęcia biznesowo-wizerunkowe, czyli foto content, którym dzielisz się ze swoimi klientami.

FB (1200 × 900 px) (8)

Fotografią zajmuję się od ponad 11 lat.

Fotografowanie kobiet należy do moich specjalności, a jako kobieta doskonale rozumiem Twoje oczekiwania. Wiem na co my kobiety zwracamy uwagę, co nam przeszkadza, dlaczego chcemy wyglądać atrakcyjnie i jak to na zdjęciach osiągnąć.

 

Na sesjach biznesowo-wizerunkowych bardzo dbam o atmosferę w czasie spotkania.

Zależy mi, abyś czuła się swobodnie i komfortowo. Na zdjęciach chcę pokazać Twój profesjonalizm, ale również naturalne, ludzkie podejście do klientów, których obsługujesz. Chcę też podkreślić Twoją autentyczność i nie wbijać Cię w szablony białej koszuli, garsonki i pani z założonymi rękoma. Zdjęcia, które mają budzić sympatię i zaufanie powinny być autentyczne, a jednocześnie pokazujące Twój profesjonalizm.

Sesje biznesowo-wizerunkowe (7)

Zaczynałam w USA

Swoje pierwsze kroki stawiałam mieszkając jeszcze w Stanach Zjednoczonych, gdzie dzięki doświadczeniu w innej kulturze nauczyłam się niestandardowego podejścia do moich klientów. Wykonane przeze mnie sesje można policzyć już w setkach. W gronie zadowolonych klientek znajdują się kobiety, które na co dzień są:

● lekarzami,

● prawnikami,

● fotografkami,

● wizażystkami,

● influencerkami,

● księgowymi,

● projektantkami,

● rękodzielnikami,

● dietetyczkami,

● coachami

oraz prowadzą swoje biznesy w najróżniejszych branżach.

Sesje biznesowo-wizerunkowe (10)

Dzięki inwestycji w swój profesjonalny wizerunek pokazujesz swoim klientom, że dbasz o każdy detal, jesteś profesjonalistką i budujesz zaufanie eksperta. Dla mnie osobiście ważne jest przed sesją poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał naszego spotkania. Zapoznaj się z poniższymi propozycjami współpracy i skontaktuj się ze mną w sprawie swojej sesji.

Sesje biznesowo-wizerunkowe (4)

STANDARD COLLECTION

1 600 zł (netto + VAT)
 • 8 najlepszych ujęć w galerii online
 • Do 1 h czas sesji
 • Dojazd do klienta do 20 km od Tychów
 • Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć
 • Konsultacja z opracowaniem koncepcji

SPECIAL COLLECTION

2 100 zł (netto + VAT)
 • 15 najlepszych ujęć w galerii online
 • Do 1,5 h czas sesji
 • Dojazd do klienta do 30 km od Tychów
 • Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć
 • Konsultacja z opracowaniem koncepcji

EXCLUSIVE COLLECTION

2 600 zł (netto + VAT)
 • 30 najlepszych ujęć w galerii online
 • Do 2 h czas sesji
 • Dojazd do klienta do 30 km od Tychów
 • Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć
 • Konsultacja z opracowaniem koncepcji

Co mówią moje klientki po sesji wizerunkowej:

Cieszę się bardzo, że trafiłam na Anię. Wspaniała sesja biznesowa i rodzinna w cudownej atmosferze. Świetne zdjęcia.

Anna Oskwarek
www.annaoskwarek.com

Ania jest świetnym fotografem. Profesjonalizm w każdym detalu i na każdym etapie współpracy. Miałam sesję wizerunkowo-biznesową. Czułam się zaopiekowana na każdym etapie sesji od wyjaśnienia jak mam się przygotować, wyboru miejsca, ustalenia kadrów, ustawienia odpowiedniej pozy przed obiektywem po obróbkę i przesłanie zdjęć. Zdjęcia z sesji są cudne - Ania potrafi wydobyć piękno z każdej osoby. Co więcej Ania jest wspaniałą osobą - pierwsze nasze spotkanie było podczas sesji i od razu urzekła mnie sobą :) Polecam z całego serca każdemu, kto chce mieć pięknie fotki :)

Magdalena Jaskółka
www.magdalenajaskolka.pl

Sesje biznesowe z Panią Anną Kokoszką to dla zespołu Centrum Medycznego Beskidmed i dla mnie osobiście czysta przyjemność uwieńczona świetnymi profesjonalnymi zdjęciami. Każdorazowo otrzymywaliśmy dokładne instrukcje jak się przygotować do sesji, o co zadbać, a trakcie jej trwania, celne i stosowne uwagi wpływające na ostateczny efekt widoczny na zdjęciach. Pani Ania wykazuje się niezwykłą cierpliwością ale i ciepłym podejściem do kolejnych ujęć, co sprawia, że znika napięcie i nienaturalność, a wszystko przebiega w dobrej, radosnej atmosferze.

Od czasu, gdy przed laty zaczęliśmy współpracę w zakresie sesji fotograficznych nie wyobrażam sobie, by mógł je przeprowadzać z nami ktoś inny.

Agata Plech
www.beskidmed.pl

Sesje biznesowo-wizerunkowe (6)

Najczęściej zadawane pytania

Sesje biznesowo-wizerunkowe (5)

Chcę zapisać się na sesję biznesową!

Jeśli jesteś gotowa, by działać i zadbać o profesjonalny foto content wybierz pakiet i zarezerwuj swoją sesję .