SESJA

BIZNESOWO-WIZERUNKOWA

portret kobiety

Cześć!

Nazywam się Ania Kokoszka i wiem, że trafiłaś w dobre ręce. Jeśli tutaj jesteś to znaczy, że wiesz jak ważny jest wizerunek Twojej marki, jej spójność oraz profesjonalne zdjęcia biznesowo-wizerunkowe, czyli foto content, którym dzielisz się ze swoimi klientami.

FB (1200 × 900 px) (8)

Fotografią zajmuję się od prawie dekady.

Fotografowanie kobiet należy do moich specjalności, a jako kobieta doskonale rozumiem Twoje oczekiwania. Wiem na co my kobiety zwracamy uwagę, co nam przeszkadza, dlaczego chcemy wyglądać atrakcyjnie i jak to na zdjęciach osiągnąć. Na sesjach biznesowo-wizerunkowych bardzo dbam o atmosferę w czasie spotkania. Zależy mi, abyś czuła się swobodnie i komfortowo. Na zdjęciach chcę pokazać Twój profesjonalizm, ale również naturalne, ludzkie podejście do klientów, których obsługujesz. Chcę też podkreślić Twoją autentyczność i nie wbijać Cię w szablony białej koszuli, garsonki i pani z założonymi rękoma. Zdjęcia, które mają budzić sympatię i zaufanie powinny być autentyczne, a jednocześnie pokazujące Twój profesjonalizm.

Sesje biznesowo-wizerunkowe (4)

Zaczynałam w USA

Swoje pierwsze kroki stawiałam mieszkając jeszcze w Stanach Zjednoczonych, gdzie dzięki doświadczeniu w innej kulturze nauczyłam się niestandardowego podejścia do moich klientów. Wykonane przeze mnie sesje można policzyć już w setkach. W gronie zadowolonych klientek znajdują się kobiety, które na co dzień są lekarzami, prawnikami, fotografkami, wizażystkami, influencerkami, księgowymi, projektantkami, rękodzielnikami, dietetyczkami, coachami oraz prowadzą swoje biznesy w najróżniejszych branżach.

Sesje biznesowo-wizerunkowe (8)

Dzięki inwestycji w swój profesjonalny wizerunek pokazujesz swoim klientom, że dbasz o każdy detal, jesteś profesjonalistką i budujesz zaufanie eksperta. Dla mnie osobiście ważne jest przed sesją poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał naszego spotkania. Zapoznaj się z poniższymi propozycjami współpracy i skontaktuj się ze mną w sprawie swojej sesji.

STANDARD Collection

1 200 zł
 • 8 najlepszych ujęć w galerii online
 • Do 1 godziny czas sesji
 • Dojazd do klienta do 20 km od Tychów
 • Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć
 • Konsultacja z opracowaniem koncepcji
 • Audyt marki i mediów społecznościowych

SPECIAL Collection

1 800.00 zł
 • 20 najlepszych ujęć w galerii online
 • Do 2 godzin czas sesji
 • Dojazd do klienta do 30 km od Tychów
 • Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć
 • Konsultacja z opracowaniem koncepcji
 • Audyt marki i mediów społecznościowych

EXCLUSIVE Collection

2 300 zł
 • 30 najlepszych ujęć w galerii online
 • Do 2 godzin czas sesji
 • Dojazd do klienta do 30 km od Tychów
 • Licencja na komercyjne wykorzystanie zdjęć
 • Konsultacja z opracowaniem koncepcji
 • Audyt marki i mediów społecznościowych
Sesje biznesowo-wizerunkowe (7)

Co mówią moje klientki po sesji wizerunkowej:

Untitled design

Ewa Binda

www.centrumkorekty.pl

Ania to niesamowicie ciepła osoba, pełna energii i pomysłów! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie – pokazała mi, na co zwrócić uwagę podczas robienia zdjęć, i jak sprawić, że mimo dwóch lewych rąk jestem w stanie po sesji sama robić zachwycające zdjęcia do social mediów. Efekty sesji z Anią są wspaniałe i w 100 procentach spełniły moje oczekiwania. Wizje i inspiracje, jakimi wymieniłam się z Anią przed sesją, mają odwzorowanie w efekcie finalnym: jestem z tego bardzo zadowolona. Mimo że przed sesją miałam wiele obaw, podejście Ani i sposób, w jaki pracuje, sprawiło, że czułam się swobodnie i wiedziałam, co robić. Pokierowała mnie od pierwszego maila i później, przez całą sesję. Wspaniała współpraca godna polecenia.

kobieta-portret-blondynka

Agata Wacławek

www.finansowyekspert.com.pl

 

Ania robi tak piękne zdjęcia, że po sesji chciałoby się mieć je wszystkie. Robiłam u niej i sesję biznesową i rodzinną. Lubię do niej wracać za podejście, profesjonalizm, empatię. Widać, że Ania wykonuje swoją pracę z wielką pasją i przy tym zna się na tym co robi. Polecam każdemu, kto szuka naprawdę sprawdzonej osoby, bo naprawdę warto. Nie ma się co zastanawiać.

portret lekarza praca

Agata Plech

www.beskidmed.pl

Sesje biznesowe z Panią Anną Kokoszką to dla zespołu Centrum Medycznego Beskidmed i dla mnie osobiście czysta przyjemność uwieńczona świetnymi profesjonalnymi zdjęciami. Każdorazowo otrzymywaliśmy dokładne instrukcje jak się przygotować do sesji, o co zadbać, a trakcie jej trwania, celne i stosowne uwagi wpływające na ostateczny efekt widoczny na zdjęciach. Pani Ania wykazuje się niezwykłą cierpliwością ale i ciepłym podejściem do kolejnych ujęć, co sprawia, że znika napięcie i nienaturalność, a wszystko przebiega w dobrej, radosnej atmosferze.

Od czasu, gdy przed laty zaczęliśmy współpracę w zakresie sesji fotograficznych nie wyobrażam sobie, by mógł je przeprowadzać z nami ktoś inny.

Sesje biznesowo-wizerunkowe (6)

Najczęściej zadawane pytania

Sesje biznesowo-wizerunkowe (5)

Chcę zapisać się na sesję biznesową!

Jeśli jesteś gotowa, by działać i zadbać o profesjonalny foto content wybierz pakiet i zarezerwuj swoją sesję .