SESJA KOBIECA

portret kobiety

Cześć!

Jestem Ania Kokoszka i jestem pewna, że trafiłaś w odpowiednie miejsce. Jeśli tu jesteś, to z pewnością chcesz celebrować swoje piękno. Profesjonalne fotografie, podkreślą Twoją wyjątkowość oraz pozwolą na dzielenie pewnością siebie. Właśnie tego rodzaju foto content tworzę specjalnie dla Ciebie. 

Sesje (8)

Fotografią zajmuję się od prawie dekady.

Jako kobieta doskonale rozumiem Twoje oczekiwania. Rozumiem, na co my kobiety zwracamy uwagę, co nam pomaga wyrazić swoją sensualność i jak osiągnąć to na zdjęciach. Podczas sesji kobiecych staram się tworzyć atmosferę pełną komfortu i zaufania. Zależy mi na tym, abyś czuła się swobodnie, ponieważ to klucz do uzyskania niezapomnianych fotografii. Pragnę podkreślić Twoją autentyczność i pomóc Ci wyrazić siebie w sposób, który Cię wyróżni i sprawi, że będziesz czuła się pewnie na każdym kroku. To nie tylko zdjęcia, to podróż ku odkrywaniu swojej prawdziwej piękności i pewności siebie. 

Sesje (9)

Dla mnie sesje kobiece są wyjątkową przygodą, podczas której staram się poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Chcę, abyś czuła się pewnie i komfortowo, dlatego też tworzymy atmosferę sprzyjającą wyrażaniu Twojej prawdziwej kobiecości. Zapoznaj się bliżej poniższymi propozycjami sesji i skontaktuj się ze mną, abyśmy mogły wspólnie stworzyć wyjątkowe zdjęcia oraz niezapomniane chwile. 

Sesje (10)

Co mówią moje klientki po sesji kobiecej:

Trudno zawrzeć w słowach to, co Ania potrafi ująć na zdjęciach. Pełen profesjonalizm przy atmosferze lekkości i zwiewności ujęć. Nie sądziłam, że będę miała okazję po sesjach rodzinnych przeżyć sesję sensualną i odkryć siebie w innej roli. Nie spodziewałam się, że przeżyję tak cudowne doświadczenie jako mama trójki dzieci.

Cudowna fotograf, bajeczne zdjęcia!

Klaudia Tyka

Najczęściej zadawane pytania

Sesje (7)

Chcę zapisać się na sesję kobiecą!

Jeśli jesteś gotowa, by wyzwolić swoją kobiecość i uwiecznić ją na zdjęciu, wybierz pakiet i zarezerwuj swoją sesję .