PROGRAM MENTORINGOWY

DLA POCZĄTKUJĄCYCH FOTOGRAFÓW

Zacznij zarabiać jako fotograf i rób to o czym zawsze marzyłaś!

Projekt bez nazwy (15)

Czy ten mentoring jest dla Ciebie i co w nim znajdziesz?

W tym krótkim, trzyminutowym video masz szybki test, aby sprawdzić czy to coś dla Ciebie. W telegraficznym skrócie mówię również co znajdziesz w środku modułów programu mentoringowego.

Ja też kiedyś myślałam, że aby zostać profesjonalnym fotografem trzeba:

Mieć ogrom profesjonalnego i drogiego sprzętu.

Być najlepszym fotografem w okolicy, aby móc zajmować się tym zarobkowo.

Mieć na swoim koncie wyróżniane i nagradzane prace.

Mieć bogate doświadczenie i portfolio budowane latami.

Mieć silną i ekstrawertyczną osobowość, aby móc zaistnieć na przesyconym rynku.

Projekt bez nazwy (12)

Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił jako fotograf, ale w Twojej głowie pojawiają się podobne myśli, to mam dla Ciebie coś wyjątkowego.

Indywidualny PROGRAM MENTORINGOWY dla początkujących fotografów

Stworzyłam program mentoringowy, który pozwoli Ci spełnić wymarzony cel i zacząć zarabiać na fotografii.

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez ponad 10 lat. Ty mając gotowe rozwiązania i strategie, które działają, a także narzędzia, które usprawnią Twoją pracę, możesz znacznie szybciej rozwijać swoje skrzydła.

Jeżeli jesteś gotowa to zapraszam Cię na 12-tygodniową przygodę, która odmieni Twoje życie.

1

PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

Nie lubisz pracować z ludźmi, nie chcesz fotografować drugiego człowieka i interesuje Cię inny rodzaj fotografii (np. pejzaż, produkty).

Szukasz szybkich sposobów na zarobienie dużych pieniędzy bez wysiłku.

Nie masz dostępu do aparatu (lustrzanka lub bezlusterkowiec), który będzie niezbędny do zrealizowania kursu. 

Jesteś fotografem z wieloletnim doświadczeniem i świetnie idzie Ci prowadzenie biznesu. 

Wolisz sama tygodniami szukać informacji w Internecie i uczyć się drogą prób i błędów niż skorzystać z mentoringu profesjonalnego fotografa i gotowych rozwiązań.

2

PROGRAM JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

Fotografia to Twoja pasja i czujesz, że to idealna ścieżka rozwoju dla Ciebie.

Chcesz się rozwijać w fotografii i zyskać nowe lub dodatkowe źródło dochodu.

Nie czujesz się wystarczająco pewnie w swojej fotografii, a chciałabyś fotografować z większą pewnością siebie.

Chcesz łączyć pracę z pasją i spełniać się w tym, co robisz.

Chcesz pracować na własnych warunkach, mieć elastyczne godziny pracy i samodzielnie wyznaczać swoje cele oraz zadania do wykonania. 

Masz już aparat, rozumiesz manual i potrafisz ustawić podstawowe parametry.

Lubisz pracować z drugim człowiekiem i chciałabyś wykonywać sesje zdjęciowe, tworząc przy tym pamiątkę dla innych.

Projekt bez nazwy (13)

Odpowiedz sobie na jedno proste pytanie

Czy jesteś gotowa, aby zacząć działać i podjąć decyzję, że w końcu czas spełnić marzenia, zmienić swoje życie i postawić na siebie?

Czy jesteś w stanie zmienić coś w swoim życiu już teraz? Zanim będziesz idealnie przygotowana i zanim będzie to ten idealny, wyczekany przez Ciebie moment? Czy jesteś w stanie podjąć decyzję, nawet jeśli nie czujesz się wystarczająco dobra i gotowa?

To mentoring inny niż wszystkie. Zobacz co dostajesz w środku:

Gotowe rozwiązania i 12 tygodni mojego mentorskiego prowadzenia

 

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez początki Twojej fotograficznej kariery. Dostajesz moje know-how zdobywane przez ponad 10 lat. Poznasz gotowe rozwiązania, narzędzia i strategie, które wykorzystuję w moim biznesie.

Ozdobna karteczka samoprzylepna

6 spotkań na żywo

6 spotkań live to strategiczne sesje mentorskie, które dają Ci jedyną możliwość, aby wejść w interakcję z prowadzącą na żywo i wejść głębiej w Twoją osobistą sytuację.

(Spotkania są nagrane do późniejszego odtworzenia)

Feedback fotografa!

 

Jedna z największych korzyści tej edycji - otrzymasz feedback do Twojego rozwoju fotograficzno-biznesowego od profesjonalnej fotografki! Omówię przesłane przez Ciebie zdjęcia i wybraną ścieżkę rozwoju Twojego biznesu. Udzielę Ci konkretnych wskazówek co poprawić i na co powinnaś zwrócić uwagę. Poprowadzę Cię, abyś już w czasie kursu zaczęła rozkręcać swój fotograficzny biznes.

Bez dodatkowych inwestycji

 

W kursie pracujesz z tym, co masz. Wszystko, co potrzebujesz to aparat wraz z obiektywem. Nie musisz kupować dodatkowego sprzętu fotograficznego.

Dodatkowe wyposażenie (statyw czy lampa) będą pomocnym bonusem, nie są natomiast wymagane.

Gotowe szablony do wydrukowania

 

W kursie otrzymasz dodatkowe instrukcje, checklisty, materiały do wydrukowania dla lepszego planowania sesji zdjęciowej, dla dobrej organizacji oraz abyś nie czuła się zagubiona. Drukowanie materiałów jest opcjonalne, ale bardzo pomocne.

Zamknięta społeczność na FB tylko dla kursantek

 

Otrzymasz dostęp do cudownej społecznosci przedsiębiorczych kobiet, które tak jak Ty chcą działać i rozwijać swój biznes. To grupa, na której mowa nie tylko o zdjęciach, ale o biznesie, o marce osobistej, o zdobywaniu klientów. To grupa, w której często powstają cudowne pokursowe przyjaźnie!

Jak wygląda nauka w mentoringu?

Prowadzę Cię za rękę.

Będę przewodnikiem na drodze wzrastania Twojej fotograficznej pasji, ale także biznesowego rozwoju. Wskażę Ci jak radzić sobie z różnymi aspektami i nie popełniać błędów, które ja popełniłam w przeszłości. Przekażę Ci całą wiedzę i doświadczenie, które zdobyłam w czasie mojej ponad 10-letniej kariery jako fotograf, dając Ci tym samym trampolinę do rozwoju. Jedną z największych wartości tego kursu jest działanie w filozofii open book. Mówiąc w skrócie, otrzymasz ode mnie wiedzę z zakresu fotografii i rozwoju biznesowego w dziedzinie fotografii podaną na tacy. Poznasz gotowe rozwiązania, które pomogą Ci rozwinąć się szybciej.

Pokażę Ci sprawdzony system.

Dowiesz się w jaki sposób robić zdjęcia z pewnością siebie, jak zapewnić klientowi obsługę na najwyższym poziomie, jak zbudować silne portfolio i jak stworzyć ofertę, na którą klient powie TAK. Podpowiem Ci jak wyliczyć ile powinny kosztować Twoje usługi i jak realizować Twoje finansowe cele. Unikniesz typowego błędu początkujących fotografów, czyli przeinwestowania w profesjonalny sprzęt. Pokażę Ci, że jesteś w stanie zarabiać na fotografii bez posiadania całego wyposażenia. Na początek wystarczy Ci aparat i jeden dobry obiektyw.

Pomogę Ci usystematyzować wiedzę.

Wspólnie uporządkujemy to, co już wiesz i określimy w jakim miejscu znajdujesz się aktualnie. Wskażę Ci Twój dalszy kierunek.

Projekt bez nazwy (14)

Co będziesz potrafiła kończąc mentoring?

Będziesz wiedziała jak robić świetne zdjęcia, a jakich błędów nie popełniać.

Zbudujesz silne portfolio, które przyciągnie do Ciebie nowych klientów.

Stworzysz korzystną strategię cenową i nauczysz się wyceniać odpowiednio swoją pracę.

Będziesz wiedziała jak pracować z klientem i zapewnić mu obsługę na jak najwyższym poziomie.

Poznasz zasady tworzenia zachęcającej oferty.

Będziesz wiedziała jak wyjść ze swoją ofertą do świata i zdobyć nowych klientów.

Ponad 10 lat mojego doświadczenia

Ponad 1000 sesji zdjęciowych wykonanych dla kobiet

Ponad 1000 kobiet w poprzednich edycjach kursów online

Łącznie tysiące zdjęć zrobionych w kursie

Najtrudniejszą rzeczą jest decyzja, by zacząć działać. Reszta jest wyłącznie kwestią wytrwałości.

Kto poprowadzi Cię w Twojej fotograficznej przygodzie?

anna-kokoszka

Nazywam się Ania Kokoszka

Jestem fotografką, która w portfolio ma tysiące sesji ślubnych, rodzinnych, kobiecych i biznesowych.

Swoją przygodę zaczynałam w USA, gdzie mieszkałam 10 lat. Po powrocie do Polski nie wyobrażałam sobie zająć się czymkolwiek innym niż fotografią. Pobyt za oceanem pozwolił mi zobaczyć jak nieszablonowo pracować z klientem, jak budować z nim relację i jak budować biznes fotograficzny od podstaw. Wiele z tej wiedzy przywiozłam ze sobą z powrotem do Polski.

Dla mnie również początki były przerażające. Przeszłam długą drogę, podczas której popełniłam wiele błędów. Kilka lat zajęło mi dojście do punktu, w którym jestem aktualnie, czyli traktowania fotografii jako moje jedyne źródło dochodu. Pewnego dnia uświadomiłam sobie, że nikt nie urodził się z aparatem w ręku. To umiejętność nabyta, której można się nauczyć i odpowiednio ją wypracować.

Dziś wiem jak zarabiać na swojej pasji i poprowadzić fotograficzną ścieżkę, aby zacząć dobrze zarabiać i jestem w stanie Ci to pokazać.

Z wykształcenia jestem inżynierem jakości. Fotografia była w moim sercu już od najmłodszych lat i zbyt długo zwlekałam, żeby się nią zająć. Jako dziecko byłam fotografem na wszystkich uroczystościach rodzinnych. Kiedy jako nastoletnia dziewczyna marzyłam o byciu fotografem, to dostawałam informacje zwrotne od innych, że nie znajdę klientów, nie uda mi się przebić na tle konkurencji i powinnam pomyśleć o pracy z prawdziwego zdarzenia. Słowa te sprawiły, że porzuciłam swoją pasję na kilka lat.

Jednak pewnego dnia postanowiłam zawalczyć o marzenia. Na początku napotkałam wiele problemów. Nie miałam pojęcia jak obsługiwać aparat, od czego zacząć naukę, jak pokazać światu moją ofertę czy chociażby jak znaleźć dobre światło do zdjęcia. Wpadłam w wiele pułapek początkującego fotografa. Od kolekcjonowania drogiego sprzętu, którego nie potrafiłam wykorzystać po zbyt długie budowanie portfolio bez otrzymania zwrotu z inwestycji.

Na swojej drodze poznałam wielu cudownych fotografów oraz mentorów, którzy poprowadzili mnie w momencie, kiedy nie wiedziałam gdzie powinnam pójść dalej. Brakowało mi pewności siebie i czułam się jakbym znalazła się w pułapce. Rozwiązania były wokół mnie, ale ja ich nie widziałam.

Postanowiłam zainwestować we wsparcie mentoringowe i uczyć się od najlepszych. Dzięki odpowiedniemu poprowadzeniu wiedziałam gdzie iść i nie zrezygnowałam z marzeń. Teraz chciałabym odwdzięczyć się za wsparcie oraz wiedzę, którą otrzymałam na początku mojej drogi i pomóc Tobie rozwinąć skrzydła. Pokażę Ci jak możesz zacząć i jak nie popełniać błędów, które ja popełniłam. Udowodnię Ci, że jesteś w stanie się tego nauczyć i osiągnąć to, o czym marzysz.

Mimo tego, że początki nie należały do najprostszych, to gdybym miała podejmować decyzję jeszcze raz, to nie zawahałabym się nawet na moment. Robię to, co kocham i pracuję z wielką pasją. Mój biznes daje mi niesamowitą wolność, niezależność, a przede wszystkim

Co najbardziej cenią kursantki poprzednich edycji?

Foto kontent przedsiębiorczyni

Dzięki łatwości i prostocie przekazywanej wiedzy (prowadzenie za rączkę) zrobisz sobie zdjęcia w dogodnym dla siebie czasie.

Foto kontent rób zdjęcia sama

Nabyte umiejętności i uczestnictwo w kursie są idealne, kiedy nie możesz lub nie chcesz inwestować w profesjonalną sesję zdjęciową.

Foto kontent sama decydujesz

Dostaniesz konkretne wsparcie nie tylko grupy, ale i prowadzącej, a po kursie po prostu uwierzysz w siebie.

Foto kontent rób go swobodnie

Twoja marka zyska na spójności, a Ty bardziej świadomie będziesz budować przekaz do swojej społeczności.

Foto kontent wzbudź zaufanie

Z pewnością będziesz się wyróżniała – Twoje zdjęcia będą naturalne, lekkie, przyjazne i wzbudzające zaufanie. I to bez pomocy sztabu ludzi!

Foto kontent buduj markę osobistą

Przede wszystkim – sama stoisz za swoim sukcesem, wizerunkiem i tworzysz markę osobistą! Pora wyjść zza swojego logo i pokazać się światu.

W kursie WYJDŹ ZZA SWOJEGO LOGO zrobisz zdjęcia, które możesz wykorzystać między innymi:

Do publikacji na media społecznościowe

Nauczysz się jakie zdjęcia robić i jaki format zdjęć wybrać, aby opublikować zdjęcia na różnych platformach społecznościowych. Zobaczysz konkrente przykłady ujęć, które możesz wykorzystać robiąc swoje zdjęcia.

Do publikacji na stronie internetowej

Na kursie zrobisz zdjęcia potrzebne do różnych zakładek na Twoją stronę internetową. Dostaniesz wskazówki, jakie ujęcia powinny się znaleźć w różnych sekcjach Twojej witryny, jak zachować spójność przekazu i budować markę premium.

Do reklam i grafik

Na kursie zrobisz też zdjęcia, które będziesz mogła wykorzystać do swoich postów reklamowych. Pokażę Ci konkretne przykłady, które dobrze wyglądają w reklamach. Dowiesz się jakie zdjęcia konwertują lepiej, a jakich zdjęć nie powinnaś dodawać do reklam, aby platforma nie zablokowała Ci konta.

Do artykułów gościnnych

Podczas kursu zrobisz zdjęcia, które będziesz mogła przekazać osobom, u których gościsz w wywiadach, artykułach, publikacjach. Zadbasz o swój wizerunek również poza swoimi biznesowymi stronami.

...ale czy ten kurs jest na pewno dla mnie??

Co dokładnie otrzymasz w mentoringu i ile to kosztuje?

12 tygodni (licząc od rozpoczęcia czyli od 18.09.2023) naładowanego wiedzą kursu o zdjęciach i fotograficznym biznesie + cudowna atmosfera i energia, wsparcie grupy i profesjonalnego fotografa

Teoria połączona z praktyką + feedback do Twojego rozwoju fotograficzno-biznesowego

Stworzysz zdjęcia idealne do portfolio

6 spotkań na żywo ze mną, na których odpowiadam na zgłoszone pytania oraz omawiam przesłane do analizy zdjęcia

Nagrania ze spotkań na żywo, do których możesz szybko w każdej chwili wrócić

Dodatkowe materiały do drukowania, karty pracy i checklisty ułatwiające robienie sobie zdjęć

Stały kontakt na prywatnej grupie na Facebooku, wsparcie innych przedsiębiorczych kobiet i mentora

Moduł 1

Dołączając do mentoringu otrzymujesz również bezpłatny dostęp do poniższych BONUSÓW

Ozdobna karteczka samoprzylepna

BONUS #1

Szablon oferty, która zawiera niezbędne elementy

Nie musisz się martwić samodzielnym tworzeniem doskonałej oferty. Pokażę Ci na konkretnym przykładzie jak to zrobić. Otrzymasz ode mnie gotowy szablon, do którego będziesz mogła podstawić swoje zdjęcia i opisy, tworząc tym samym przyciągającą ofertę. 

Wartość: 699 zł

Ozdobna karteczka samoprzylepna

BONUS #2

Lista ujęć do zrobienia na sesji rodzinnej

Dostaniesz listę konkretnych ujęć, które będą dla Ciebie swego rodzaju przewodnikiem podczas sesji. Unikniesz stresu związanego z brakiem pomysłów jak poprowadzić dalej swoich klientów. 

Wartość: 599 zł

Ozdobna karteczka samoprzylepna

BONUS #3

Szablon na przewodnik jak przygotować się do sesji zdjęciowej

To mój autorski przewodnik, który posłuży jako wzór w tworzeniu Twojej wersji dla klientów. Otrzymasz gotowy szablon, który znacznie ułatwi Ci zadanie. 

Wartość: 499 zł

Wyjdź zza logo!

Pakiet

BASIC

599 zł* 899 zł

* Cena promocyjna obowiązuje tylko do 30.05.2023.

Dostęp 24/7 do wszystkich modułów kursu

Bonusy o łącznej wartości ponad 3000 zł

Dostęp do zamkniętej grupy FB tylko dla kursantek

4 spotkania na żywo z analizą Twoich zdjęć i odpowiedziami na zadane pytania

Feedback do Twoich zdjęć i wskazówki co poprawić

Indywidualna video konsultacja 1:1 *


* osobista analiza miejsca do zdjęć, pokierowanie Cię w czasie rzeczywistym jak ustawić telefon, gdzie stanąć, jak się ustawić, na co zwrócić uwagę

Pakiet

PREMIUM

899 zł* 1297 zł

* Cena promocyjna obowiązuje tylko do 30.05.2023.

Dostęp 24/7 do wszystkich modułów kursu

Bonusy o łącznej wartości ponad 3000 zł

Dostęp do zamkniętej grupy FB tylko dla kursantek

4 spotkania na żywo z analizą Twoich zdjęć i odpowiedziami na zadane pytania

Feedback do Twoich zdjęć i wskazówki co poprawić

Indywidualna video konsultacja 1:1 *


* osobista analiza miejsca do zdjęć, pokierowanie Cię w czasie rzeczywistym jak ustawić telefon, gdzie stanąć, jak się ustawić, na co zwrócić uwagę

Pakiet

PREMIUM + VIP

1097 zł* 1697 zł

* Cena promocyjna obowiązuje tylko do 30.05.2023.

Dostęp 24/7 do wszystkich modułów kursu

Bonusy o łącznej wartości ponad 3000 zł

Dostęp do zamkniętej grupy FB tylko dla kursantek

4 spotkania na żywo z analizą Twoich zdjęć i odpowiedziami na zadane pytania

Feedback do Twoich zdjęć i wskazówki co poprawić

Indywidualna video konsultacja 1:1 *


* osobista analiza miejsca do zdjęć, pokierowanie Cię w czasie rzeczywistym jak ustawić telefon, gdzie stanąć, jak się ustawić, na co zwrócić uwagę

Do końca promocji zostało

Inwestując w mentoring zyskujesz:

Nowy zawód lub dodatkowe źródło dochodu

Pokażę Ci krok po kroku jak zarobić, robiąc jednocześnie to, co kochasz.

Świetne zdjęcia, które umieścisz w swoim portfolio 

Zobaczysz jak robić zdjęcia, które pokochają Twoi klienci.

Pewność siebie i eliminację wszelkich obiekcji

Pomogę Ci uzyskać odwagę w działaniu, dzięki której przestaniesz zastanawiać się, czy Twoje zdjęcia są wystarczająco dobre, aby klient miał za nie zapłacić.

Konkretne narzędzia i szablony

Podam Ci sprawdzone rozwiązania, które jak trampolina pozwolą Ci się rozwijać w szybszym tempie.

Know-how profesjonalistki z ponad 10-letnim doświadczeniem

Zdradzę Ci, jakie błędy popełniłam w przeszłości, abyś Ty mogła ich uniknąć. Dzięki nauce na moich potyczkach będziesz mogła rozwijać się w szybszym tempie.

Solidny trening umiejętności

W tym mentoringu będziesz działać i wykonywać konkretne zadania, które przybliżą Cię do celu. Unikniesz zdobywania kolejnej wiedzy, która finalnie okaże się być bezużyteczna.

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuła, gdy:

Ktoś pokaże Ci jak krok po kroku zarabiać na fotografii?

Ktoś powie Ci od czego zacząć i wskaże na co powinnaś zwrócić uwagę?

Ktoś zagłębi się w Twoją sytuację i pomoże Ci dopasować indywidualną strategię rozwoju?

Dostaniesz gotowe rozwiązania i narzędzia do rozwoju?

Dowiesz się jak pracować szybko i efektywnie bez utraty pasji do robienia zdjęć?

Zdobędziesz kompleksową wiedzę, dzięki której osiągniesz to, do czego inni dochodzą latami?

Otrzymasz sprawdzone rozwiązania podane na tacy i nie będziesz musiała spędzać masy czasu na samoedukacji?

Będziesz mogła sama decydować o swoim planie pracy, spełniając się przy realizacji ciekawych i inspirujących projektów?

ef06889f7664f39398e2eb3af0dbe7b1

Niech kilka opinii kursantek, które już przeszły ten kurs, rozwieje Twoje wątpliwości. Poznaj ich zdanie, zobacz postępy i podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Co mówią kursantki

Asia

Kurs dał mi nowe życie! Nauczyłam się robić zdjęcia, dobre zdjęcia telefonem, uwierzyłam w siebie, zaakceptowałam siebie. Ania prowadzi kurs z ogromną energią, życzliwością i pasją. Zaraża optymizmem wszystkich wokół! Uważam, że kurs jest dla każdego, kto chce rozwinąć skrzydła, kto chce uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Ten kurs to przełom w moim życiu!

szkolenie-zdjecia-telefonem

Ania

Świat świeczników

Ten kurs pokazał mi jak robić lepsze zdjęcia, na czym skupić uwagę.
Czuję, że w końcu wiem, gdzie jestem i gdzie chcę być. Kurs był znacznie lepszy, niż się spodziewałam, a największą zaletą były spotkania na żywo. Największą rekomendacją tego kursu będzie po prostu zdanie: Zobacz na moje fotki przed i po kursie! :)

Transformacja Kasi po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Kasia

To był najlepszy kurs, w jakim brałam udział! Dziękuję Ci Aniu z całego serca ❤️❤️ Wszystko tak fajnie wytłumaczone, na przykładach. Dowiedziałam się, jak szukać dobrego światła zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Jak szukać tła, na co zwracać uwagę, jak się ustawić. Teraz po kursie mam głowę pełną pomysłów i wiem, że moje zdjęcia są coraz lepsze. Naprawdę z całego serca polecam – dużo wiedzy!

Transformacja Magdy po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Magda

Kurs jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę jest wszystkim tym, czego potrzebujesz na początek, aby zacząć działać ze swoją osobistą marką lub ją udoskonalać! Ania – prowadząca, która jest zaangażowana całą sobą w prowadzenie tego kursu przekazuje ogrom wiedzy w przyjemny i łatwo przyswajalny sposób. Jest bardzo pomocna przy realizacji kursu, znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie. Dodatkowo, jej umiejętność motywowania ludzi powoduje, że chce się działać, a postępy widać błyskawicznie. Polecam z całego serca! Oprócz wiedzy modułowej spotkania live są super! Bardzo pomocne i mobilizujące. Aniu, jesteś osobą, która oprócz wiedzy fotograficznej ma kojący wpływ na ludzi. Super się Ciebie słucha. Docierasz do ludzi. Dzięki temu cały materiał, który przekazywałaś, zostaje w głowie…, nawet jakoś szczególnie nie trzeba notować, żeby zapamiętać. Robisz świetną robotę, Aniu.

Transformacja Ewy po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Ewa

Nauczycielka angielskiego

Kurs przeprowadzi Cię od byle jakości do mistrzostwa. Krok po kroku zbudujesz swój foto-wizerunek. Nawet nie poczujesz, kiedy to się stanie. Ania uczy, wyjaśnia, pochyla się z uwagą nad każdym zdjęciem, komentuje, odpowiada na pytania. No i jest rewelacyjna! Fantastyczna kombinacja pasji i profesjonalizmu, wie jak uczyć, żebyś się nauczyła i miała z tego ogromną radochę. Polecam bardzo zapisać się na taki kurs :) Największa zaleta kursu to osobowość i profesjonalizm prowadzącej. Aniu, spotkania z Tobą (zwłaszcza w tak koszmarnym punkcie historii) były radością samą w sobie. A do tego cała ta wiedza, którą nam przekazałaś. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! BYŁO SUPER!

Transformacja Ali i Natalki po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Ala i Natalka

Super kurs!!! Oprócz tego, że uczę się, jak robić dobre selfie, jak szukać światła, żeby zdjęcia były dobrej jakości, to jeszcze dzięki kursowi przełożyłam wiedzę na robienie lepszych zdjęć moim produktom! Razem z córką robimy biżuterię z wykorzystaniem skarbów nadmorskich. Wszystkie moduły bardzo ważne i super, po kursie widać automatycznie różnice na moich zdjęciach… Wcześniej myślałam, że moje zdjęcia są całkiem ok. Teraz dopiero widzę różnice i moi bliscy ją widzą. Wysłałam zdjęcia mamie i siostrze i powiedziały, że moje zdjęcia wyglądają bardziej profesjonalnie ☺️ Pokazałaś nam Aniu, że mała zmiana ustawienia telefonu czy gadżetu robią mega zmianę widoczną na zdjęciu…, więc na pewno nauczyłaś mnie zwracać uwagę na detale (te potrzebne i te, co „gryzą” oko). Dziękuję!

Projekt bez nazwy (3)

Aneta

Kompetentna, pomocna, dyspozycyjna i profesjonalna prowadząca. Pomocny materiał do nauki. Sama nauka łatwa, szybka i przyjemna. Dostałam dokładne instrukcje, jak krok po kroku zrobić bardzo dobre zdjęcie, mnóstwo fachowej wiedzy. Wszystko wchodzi do głowy jak świeże bułeczki do buzi przy śniadaniu ;). Wspaniała atmosfera. Nie mam się do czego przyczepić, może jedynie do tego że czas tak szybko minął w towarzystwie Ani. Polecam kurs!!

Transformacja Marzenki po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Marzena

Projektantka wnętrz

Meega! Kurs był znacznie lepszy niż się spodziewałam! Najlepsze dla mnie było to, że to był kurs on-line (mieszkam w Chicago). Dostałam dokładne instrukcje, jak krok po kroku zrobić bardzo dobre zdjęcie, mnóstwo fachowej wiedzy. Dla mnie to też przewodnik, jak ropocząć reklamowanie swojej marki w social mediach, jak wykorzystać zdjęcia do przekazywania nie tylko informacji o produktach czy usługach, ale również emocji za pomocą zdjęć, a to ma zdecydowanie większe znaczenie. Bardzo, bardzo dziękuję, że pojawiłaś się Aniu na mojej drodze. Bardzo dziękuję za poświęcenie tak wiele czasu dla wszystkich kursantek!

Transformacja Gosi po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Małgorzata Moniewska

Polecam kurs z uwagi na jego transparentność i prowadzenie w sposób logiczny i zrozumiały dla laika. Każdy moduł jest ułożony wg konkretnego
skryptu zagadnienia. Kurs jest krótki, zwięzły i pozwala od razu wystartować. Ania pokazuje, jak wspaniale wykorzystać swój potencjał i dostępne narzędzia od ręki, bez generowania dodatkowych kosztów.

Dodatkowo, bardzo chętnie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenia spoza tematyki fotografii. Atmosfera kursu jest bardzo przyjazna, Ania ma dar otwierania się innych na forum. Zachęca do interakcji podczas spotkań online na żywo. Z całego serca polecam każdej kobiecie, która chce doskonalić swoje portfolio bez względu na docelowe miejsce publikacji.

Aniu, wdzięczność i serdeczne podziękowania. Znów zaczęłam widzieć obrazy, ustawiać kadry, kreować w głowie własne inspiracje. Dziękuję!

Transformacja Klaudii po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Klaudia

Ten kurs był meeeeeega! Najbardziej podobała mi się atmosfera, to jak Ania starannie wszystko opisywała. Jak pokazywała różnice pomiędzy ustawieniami światła, pozy, była w tym bardzo dokładna co pozwoliło wyłapać mi mnóstwo błędów jakie popełniałam przy jakimkolwiek zdjęciu. Teraz moje zdjęcia są dobrze oświetlone, dużo bardziej mi się podobają, czerpię z nich radość. Są wyraźne, naturalne, bez tony filtrów. Ania, jesteś najlepsza ❤️

Transformacja Karoliny po kursie jak fotografować siebie i tworzyć autentyczną markę

Karolina Kirpo

Aniu, jesteś cudowną osobą. Bardzo dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy. Dzięki Tobie każde zdjęcie będzie przemyślane. Nadal ćwiczę fotografowanie całej sylwetki i mam nadzieję, że dzięki praktyce osiągnę zamierzony efekt. Teraz zamiast 20 zdjęć robię o 2 razy więcej i wybieram najlepsze. Zwracam uwagę na światło i tło za mną. Zupełnie inaczej postrzegam robienie zdjęć. Co mi się najbardziej podobało i poprawiło moje zdjęcia? Test światła, linie pionowe i poziome na głowie, w tle oraz ukrywanie niedoskonałości. Praktycznie wszystko. Dostałam znacznie więcej niż oczekiwałam. Bardzo dziękuję!

Masz pytania?

Nie musisz się przygotowywać. Najważniejsze są chęci i decyzja, by zacząć kurs. Pierwszego dnia po rozpoczęciu kursu powiem Ci wszystko bardzo dokładnie, abyś nie czuła się ani zagubiona, ani nieprzygotowana, ani przytłoczona ilością informacji.

pinezka

Kursantki poprzednich edycji

kurs-o-zdjeciach
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-31
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-13
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-19
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-12
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-8
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-1
zdjecia-telefonem
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-3
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-16
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-10
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-18
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-2
2
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-21
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-25
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-22
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-24
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-26
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-30
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-28
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-7
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-14
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-20
kursantki-jak-fotografowac-siebie-29
4
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-9
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-15
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-5
kursantki-jak-fotografowac-siebie-edycja-1-23

Do zobaczenia na kursie!