karolina-plener-2017 (59 of 70)

Fotografia rodzinna

Naturalne piękno więzi, które Was łączą

Łapiesz się czasem na tym, że rozmyślasz o aktualizacji albumów rodzinnych? Że fajnie byłoby zrobić sesję, ale taką z prawdziwego zdarzenia? Marzysz o tym, żeby ktoś wziął w rękę aparat i uchwycił Was tak spontanicznie, radośnie, zatrzymał na chwilę te momenty, które tak szybko przemijają?

No to jesteś w odpowiednim miejscu! Trafiłaś na pasjonatkę, która cierpliwie fotografuje Was tak długo, aż nie ma pewności, że materiał zdjęciowy jest obszerny, różnorodny i wyjątkowy.

Po sesji otrzymacie ikonki do wyboru, a później wyślę Wam zdjęcia, które będą prawdopodobnie najpiękniejszymi rodzinnymi fotkami jakie macie. Zdjęcia, którymi będziesz chciała obdarzyć całą rodzinę i którymi zapragniesz obkleić ściany w domu

To słowa klientek po otrzymaniu gotowych galerii :)

W czasie sesji rodzinnych liczy się przede wszystkim dobra zabawa, swoboda i humor. Uwielbiam Was obserwować w czasie zabawy, rozmowy, wtedy gdy najbardziej widać Wasze relacje, bliskość, czułość – te momenty są najcenniejsze, więc łapię je i uwieczniam.

Sesje noworodkowe, fotografia dziecięca, zdjęcia rodzinne i sesje brzuszkowe… wszystkie po latach stanowią piękną, niezpomnianą pamiątkę.

- Sesje rodzinne -

 

 

 

Rodzinne sesje lifestyle, naturalne wykonywane w wybranych miejscach plenerowych lub w domu klienta.

Odpowiednio zaplanowane sesje są zarówno świetną zabawą dla całej rodziny, jak i doskonałą pamiątką na lata. To wyjątkowe doświadczenie, z którego powstanie galeria najpiękniejszych rodzinnych zdjęć.

-Sesje noworodkowe-

Wyjątkowymi przeżyciami są sesje noworodkowe.

Taka sesja odbywa się u Was w domu, jest to sesja w stylu lifestyle, z której otrzymacie takie naturalne, niewyreżyserowane, spontaniczne ujęcia pokazujące Waszą miłość i rodzinne więzi z tym maleńkim, wyjątkowych, nowym członkiem Waszej rodziny.

- Sesje z brzuszkiem -

Ten szczególny czas oczekiwania na dziecko zasługuje na upamiętnienie, na uchwycenie pierwszych bliskości z tatą i starszym rodzeństwem. Najlepsze zdjęcia to te spersonalizowane i naturalne. Razem zaplanujemy miejsce i koncepcję sesji, a ja poprowadzę Was przez to spotkanie, żebyście czuli się przyjemnie i komfortowo. 

karolina-plener-2017 (6 of 70)
fotograf kobieta mama

Sprawdź wolny termin


BrzuszkowaNoworodkowaRodzinnaOkolicznościowa (np. urodziny)Inne

FAQ

1. Ile kosztuje sesja rodzinna i co jest w cenie?

Sesje rodzinną wykonuję w studio, w Waszym domu lub w plenerze, w zależności od pory roku, pogody, Waszych preferencji i wizji. Sesja trwa około godziny. Cena pełnej sesji rodzinnej zależy od Waszych oczekiwań i pakietu jaki wybierzecie. Z sesji otrzymujecie zdjęcia w personalizowanej galerii online oraz wydruki tych zdjęć w ręcznie robionej, ozdobnej kopercie tak, byście mieli je zawsze razem, gotowe do dzielenia się nimi z bliskimi. Można domówić foto książkę z sesji rodzinnej. Dostępne są różne rozmiary foto książek, różnej kolory okładek, a projekt foto książki przygotowuję ja we współpracy z Wami i Waszymi wskazówkami. 

Sezonowo wykonuję też mini sesje świąteczne lub okazjonalne w dużo niższej, atrakcyjnej cenie - informacje na temat mini sesji zawsze udostępniam na mediach społecznościowych, dlatego zachęcam do śledzenia Anna Kokoszka Photography na Facebooku i Instgramie.

2. Sesja rodzinna w studio, w domu czy w plenerze i od czego zależy wybór?

Sesje rodzinną wykonuję w plenerze lub w domu klienta, w zależności od pory roku, pogody, Waszych preferencji i wizji. Jestem w trakcie przenoszenia studio, dlatego aktualnie nie ma możliwości robienia sesji u mnie. W okresie wiosenno-letnim większość sesji wykonuję w plenerze, ze względu na przepiękną aurę, cudowne światło, otoczenie przyrody itd. Wiem też z doświadczenia, że te zdjęcia z plenerów niezwykle Was urzekają. Są to typowe portrety Waszej rodziny, ale również chwile zabawy z dziećmi, radości, śmiechu, rozmowy, przytulaski i co tylko podczas sesji pięknego się zdarzy. 

Sesje w domu klienta to często te noworodkowe, ze względu na specyfikę tych sesji oraz sesje rodzinne, które wykonywane są w okresie zimowym.

3. Jak przygotować się na sesję, jak ubrać, co zabrać, czy można się przebierać?

Sugeruję po pierwsze przybyć w miarę wypoczętym. Warto też odpowiednio wcześnie zacząć przygotowania do sesji tak, by nie biegać na ostatnią chwilę w dniu samej sesji i dotrzeć na nią w stresie. Jeśli chodzi o ubiór to kolory jednolite sprawdzają się lepiej niż krzykliwe wzory i napisy. Wszystko oczywiście zależy od Was, od Waszych osobowości i tego kim jesteście. Sesja jest dla Was - nie dla mnie, więc jeśli macie ochotę przyjść w koszulkach, na których wypisane są inspirujące Was słowa to śmiało - uwiecznimy to na zdjęciach! :) Jeśli przybywacie z dzieciaczkami to warto zabrać choćby koszulkę na przebranie. Zdarzyło się, że chłopczyk w drodze na sesję dość mocno się ubrudził, na szczęście mama wzięła kilka zmiennych koszulek dla dziecka więc sesja odbyła się bez zakłóceń. Na sesji można się przebierać, jak najbardziej. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku, dlatego sugeruję jedno, maksymalnie dwa dodatkowe przebrania. Zrobimy tyle, ile czas nam na to pozwoli. Przebieranie się w inne stroje zabiera jednak czas sesji, dlatego warto skupić się na pięknych ujęciach, a nie sortowaniu przywiezionych ciuchów. Warto też zabrać coś do przekąszenia dla dzieci (chrupki, owocki, żelki), bo to często pomaga we współpracy, kiedy dzieciaczki są zmęczone lub znudzone.

4. Jak możemy zarezerwować termin na naszą sesję i kiedy jest odpowiedni czas na wykonanie zdjęć rodzinnych?

Do rezerwacji terminu na sesję rodzinną niezbędna jest podpisana umowa i wpłacony zadatek w wysokości 100 zł. Jeśli chcecie zarezerwować termin, sprawdźcie jak najszybciej poprzez kontakt telefoniczny 739 000 164 lub formularz kontaktowy najbliższy wolny termin, wtedy omówimy wszystkie szczegóły, a ja wyślę Wam umowę. Każdy czas jest dobry, na wykonanie pamiątki w postaci zdjęć rodzinnych. Czas leci bardzo szybko, dzieci rosną jak na przysłowiowych drożdżach, my sami zmieniamy się z roku na rok. Pamiątką z takiej sesji rodzinnej po latach okazuje się bezcenna! Klienci zapisują się na sesje rodzinne przy okazji na przykład urodzin dziecka, ale również bez okazji - żeby mieć piękne aktualne zdjęcia całej rodziny.

Sesje rodzinne w plenerze umawiam w dni tygodnia w godzinach porannych lub popołudniowo-wieczornych. W sezonie letnim, ze względu na trwający sezon ślubny nie umawiam sesji rodzinnych w dni weekendowe (sobota, niedziela). Sesje rodzinne w studio (aktualnie z powodu przenoszenia studio wykonuję je w domu klienta) umawiam w godzinach rannych i popołudniowych (między 10:00-14:00).

5. Ile trwa sesja i gdzie się odbywa?

Sesje rodzinne trwają około godziny, w zależności od wybranego pakietu. Sesje plenerowe odbywają się w okolicach Tychów, w wybranym przeze mnie miejscu, które dobieram biorąc pod uwagę światło oraz okolice. Codziennie obserwuję zmieniającą się przyrodę, zmieniające się w zależności od pory roku i dnia światło, prognozę pogody, kolor trawy, liści, kwitnące drzewa lub opadające liście... by wybrać miejsce dla Was najpiękniejsze, które będzie stanowić odpowiednie tło do Waszych zdjęć. Jeśli marzy Wam się sesja poza Tychami, na przykład na polach lawendowych czy nad jeziorem to napiszcie mi o tym w wiadomości proszę. Jest możliwość wykonania pleneru rodzinnego wyjazdowej po wcześniejszej konsultacji i indywidualnej wycenie takiej sesji.

6. Jak długo będziemy czekać na zdjęcia z sesji oraz na wydruki?

W ciągu jednego dnia od Waszej sesji otrzymacie pierwszą galerię, tzw. "roboczą", z której to Wy będziecie wybierać te najpiękniejsze ujęcia do galerii końcowej. Gotowe zdjęcia, poddane autorskiej obróbce, w pięknej personalizowanej galerii online oddaję często do 2 dni po sesji! Wydruki otrzymacie około tydzień, dwa od daty zatwierdzenia gotowej galerii.

7. Nasze dzieci nie lubią pozować, uciekają, odwracają głowy lub robią dziwne miny. My sami jesteśmy dość nieśmiali i skrępowani gdy ktoś robi nam zdjęcia. Czy mimo to jesteśmy w stanie wykonać piękne zdjęcia z sesji rodzinnej, takie jak widzimy w prezentowanym portfolio?

Zaufajcie mi. 75% przybywających do mnie klientów uprzedza mnie, że raczej ciężko będzie cokolwiek zrobić z wymienionych wyżej powodów, ale chcą spróbować, bo zależy im bardzo na pamiątce rodzinnej. 100% tych klientów akceptuje swoje galerię z wdzięcznością i zachwytem. Wielu z nich po obejrzeniu zdjęć dzwoni lub pisze, że dokonała się rzecz niewykonalna. Nie dowierzają, że mają ujęcie gdzie wszyscy się patrzą w obiektyw i dodatkowo uśmiechają (łącznie z kilkuletnimi nieśmiałymi dzieciaczkami). Mam swoje sposoby kochani, aby wydobyć z Was poczucie komfortu na sesji. Mam też swoje sposoby, by złapać kontakt z dziećmi. Sama mam dwóch synów i kocham dzieci, więc praca z nimi to dla mnie czysta przyjemność. Poza tym moja praca to łapanie sekund. Ba! Ułamek sekund! Jeśli więc choć na chwilkę na Waszych buziach pojawią się uśmiechy to ja w gotowości łapię tą chwilkę dla Was i tak powstają te niesamowite kadry.

8. Podobają nam się zdjęcia z portfolio, jednak bardziej odpowiada nam styl zdjęć przyciemnionych, takich matowych "za mgłą". Czy można przy naszych zdjęciach zastosować taki styl obróbki?

Cieszę się, że wiecie co Wam się podoba i macie świadomość tego co dla Was piękne! To duży plus. Jednak wypracowany latami przeze mnie styl to zdjęcia jasne, żywe, pełne emocji. Zdjęcia robię i edytuję tak, by były ponadczasowe. Moda, również w fotografii przemija, ale zdjęcia pozostaną na zawsze. Ten styl nie tylko wyraża mnie jako fotografa, ale również komponuje się z radością Waszych chwil i mnóstwem emocji, które towarzyszą sesji rodzinnej! :) Jeśli po zapoznaniu się z moim portfolio nie jesteście przekonani, że jest to właśnie to czego szukacie to nie ma sensu robić nic na siłę. Pragnę, by rodziny, które decydują się na sesję rodzinną ze mną były zadowolone na 110%, bo na to zasługują! Chcę też, żebyście Wy byli zadowoleni na 110% z Waszych zdjęć rodzinnych i jeśli jest ktoś, kto może wykonać je dla Was lepiej biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania odnośnie stylu obróbki to nie ma sensu się zmuszać na podpisanie umowy ze mną.

9. Ze względu na rodzaj wykonywanych przez nas zawodów nie chcemy wyrażać zgody na publikację zdjęć z naszej sesji rodzinnej. Chcemy, by były one wykonane tylko i wyłącznie dla nas i tylko nam udostępnione. Czy będzie to problem?

Choć specyfika pracy fotografa polega na tym, by udostępniać wykonane zdjęcia, dzięki temu na przykład kolejny klient będzie wiedział czego może się spodziewać na własnej sesji rodzinnej - to bardzo szanuję Waszą prywatność i prośbę, by nie publikować Waszych zdjęć. Wasze zdjęcia na Waszą wyraźną prośbę nie zostaną wtedy nigdzie udostępniane, ja będę natomiast wdzięczna za prywatne polecanie moich usług, jeśli będziecie zadowoleni z sesji oraz zdjęć otrzymanych w galerii.

10. Mam dodatkowe pytania, a nie widzę potrzebnych informacji nigdzie na stronie.

Jeśli pojawiają się kolejne pytania, proszę zadzwoń do mnie lub napisz korzystając z formularza kontaktowego, aby omówić wszystkie szczegóły. Każda rodzina i każda sesja jest inna. Chętnie porozmawiam się z Tobą przez telefon, by poznać Was troszkę lepiej i poznać Wasze oczekiwaniach odnośnie sesji.