home fotkanizej

Fotografia ślubna i rodzinna

Piękne chwile, niezwykłe chwile, ważne chwile... to z nich składa się życie.

Z perspektywy czasu pamiętamy te najbardziej wyjątkowe momenty, które z jakiegoś powodu zostały z nami na dłużej. Jako fotograf dbam o to aby je uwiecznić. Wyłapuję chwile, emocje, wydarzenia i zapisuję na karcie pamięci. Dzięki temu możesz wracać do tych momentów, które wiele dla Ciebie znaczą.

Przez fotografię ocalam też to, czego nasza pamięć nie zachowuje tak dobrze, sprawiam, że te chwile zostają z nami tak długo jak tylko chcemy Fotografuję momenty, z których składa się życie. Skupiam się głównie na fotografii ślubnej i rodzinnej.

Lubię łapać te chwile, ot tak po prostu.

Fotografia ślubna i sesje narzeczeńskie

Fotografowanie zakochanych to wspaniałe zajęcie! Wykonuję narzeczeńskie i ślubne sesje plenerowe, fotografuję przygotowania do ślubu, uroczystość zaślubin, przyjęcia weselne… W Stanach nazywają to "The Complete Wedding Experience" (tłum. Pełne Ślubne Doświadczenie/Przeżycie). Moje doświadczenie z fotografowania w Stanach pozwala mi spojrzeć świeżym okiem na reportaże i sesje ślubne w Polsce!

Skupiam się na tym, co ważne – na spojrzeniach, gestach, emocjach. Dbam o to, byście zachowali te chwile na wiele lat i przeglądając ślubny album czuli się tak samo jak tego szczególnego dnia! Oferuję Wam kochani "The Complete Wedding Experience".

Fotografia dziecięca i sesje rodzinne

Sesje z najmłodszymi wymagają sporej cierpliwości i pomysłowości. Mam swoje niezawodne metody, by pokierować małymi modelami. To moja mała tajemnica. Wykonuję sesje w studio, w plenerze… lub w dowolnym wybranym przez Was miejscu. Fotografia rodzinna jest dla mnie bardzo ważna, uwielbiam spotykać się ze szczęśliwymi rodzicami i ich pociechami!

Jako mama doskonale wiem jak ulotne są chwile naszych maluszków i jak szybko leci dzień za dniem, zwłaszcza w codziennej gonitwie i gąszczu obowiązków. Moim zadaniem jest zatrzymać dla Was na chwilę czas i na sesjach rodzinnych uwiecznić momenty, które tak szybko stają się przeszłością...

bio (4 of 4)

Anna Kokoszka - kilka słów o mnie

Kochająca życie kobieta z pomysłami. Marzycielka i niesłychana optymistka... to z pewnością O MNIE!

Fascynacja fotografią trwa odkąd pamiętam. Przełom nastąpił podczas mojego 10-letniego pobytu w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam moja fotografia awansowała do poziomu profesjonalnego, a ja dzięki realizacji wielu, wielu sesji ślubnych i reportaży ślubnych mogę śmiało powiedzieć, że umiem dostarczyć parom młodym "to coś" co nazywają w Stanach "The Complete Wedding Experience" (tłum. Pełne Ślubne Doświadczenie/Przeżycie).

To czego tam się nauczyłam, wykorzystuję do pracy z polskimi parami, abyście doświadczyli prawdziwie owocnej współpracy z fotografem ślubnym.

Ale nie tylko! Robię także sesje rodzinne (sama jestem mamą), po to abyście mogli zachować te wspaniałe chwile na wiele lat.

Zapraszam też na mojego bloga!

Fotografia ślubna i narzeczeńska. Fotografia rodzinna.

(wybrane zdjęcia)