Jestem nie tylko fotografem

anna kokoszka - kwadrat 2

Kilka słów o mnie

Kocham ludzi. Tak po prostu. Szczególnie bliskie mojemu sercu są dzieci. Ich niewinność i delikatność sprawiają, że pragnę im ofiarować ocean miłości. Moja cierpliwość do nich nie ma granic!

W moim świecie nie ma czasu na nudę! Jestem ŻONĄ, realizuję się jako MAMA, a od kilku lat z entuzjazmem FOTOGRAFUJĘ ulotne chwile Waszego życia. Wolny czas wypełniam książką oraz łykiem ulubionej herbaty Earl Grey z miodem.

Uwielbiam aktywny wypoczynek, a do moich ulubionych należy zimowe szaleństwo na nartach! Chociaż w tym roku na nartach nie poszalałam, za to w ramach relaksu i spełnienia dawnych marzeń zaczęłam... zajęcia salsy! Wiem, wiem... na wielką karierę i taniec z gwiazdami nie liczę, ale są takie pragnienia, które realizuje się wyłącznie dla samego siebie!

Poczucie spełnienia pcha mnie mocno naprzód, a Ten u góry nadaje życiu sens i inspiruje do dalszego działania. Tym razem w Polsce.

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Tak po prostu!

Zapraszam też na mojego bloga!

Co mnie wyróżnia?

Mnóstwo pomysłów

Doświadczenie zdobyte za oceanem

Miłość i wielka pasja do fotografii

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Tak po prostu!

Spotkajmy się, porozmawiajmy o Waszych i moich pomysłach. Z pewnością wymyślimy i stworzymy coś wspaniałego. Podejmuję się zleceń na terenie całej Polski. Jestem też otwarta na zlecenia realizowane za granicą!